Agnieszka Lecyk

mama i architekt w jednym, to jej wymarzyły się domki

Krzysiek Lecyk

tata i mąż, dba o zmaterializowanie domkowych pomysłów

Łusia i Jonek

nasza inspiracja i pierwsi testerzy – pomysłów i jakości wykonania

 

DOMKI TO NASZE MARZENIE!

 

I szczerze przyznajemy – ich realizacja daje nam dużo radości. Nie jesteśmy w tym jednak sami – wszystkie produkty testują najpierw nasze dzieci, a potem przyjaciele! Każdy element zostaje poddany krytyce i dyskusjom. Ale najbardziej cieszy nas obserwowanie, jak dzieci bawią się i rozwijają, przekształcając nasze projekty zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami.

Tamido powstało z zamiłowania do prac manualnych i zabawek wykonywanych własnoręcznie przez rodziców dla dzieci. Dlatego wszystkie prace z materiałem, czyli wycinanie, szlifowanie, dopasowywanie wykonujemy samodzielnie.

Tamido to firma rodzinna. Uzupełniamy się w naszych pasjach, dzięki czemu możemy dopracować produkty zarówno pod względem formy, jak i użytych materiałów oraz technologii ich obróbki. A dzięki pomocy naszych dzieci – również pod względem przydatności do zabawy. Te wszystkie elementy są integralną częścią Tamido.

Wiemy, że stawianie na współpracę z polskimi firmami podnosi cenę wykonania domków, ale chcemy wspierać lokalne działania i pomysły. Wierzymy, że polskie produkty w niczym nie ustępują zagranicznym kolegom.