Uwaga, urlop! Od 5 do 20 sierpnia odpoczywamy całą rodziną od obowiązków firmowych. Wszelkie zamówienia będziemy realizować dopiero po powrocie. Możemy mieć też problem z odpowiadaniem na maile -prosimy o cierpliwość. Dobrych wakacji!

 

TAMIDO domki dla lalek

dostępne w sklepach: Pakamera, Dawanda i innych lub przez stronę tamido.pl

 

e-mail: tamido@tamido.pl

mobile: 791 107 505

office: ul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa

Aby obejrzeć domki lub chatki zapraszamy do biura, po ówczesnym umówieniu się – częściej można nas spotkać w pracowni niż w biurze.

 

JAK ZAMAWIAĆ

Domki Tamido powstają ręcznie w naszej pracowni w Warszawie na Pradze Południe. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi pracami – oto praktyczne wskazówki jak sprawić, aby jeden z domków znalazł się w Państwa rękach.

 

Zamówienia przyjmujemy pod adresem mailowym: tamido@tamido.pl

 

Prosimy podać w zamówieniu nazwy domków bądź mebelków oraz ilość sztuk. Ułatwi nam to oszacowanie czasu realizacji zamówienia. Standardowo wykonanie domków zajmuje nam od 5 do 12 dni roboczych. O dokładnym terminie realizacji zamówienia poinformujemy Państwa mailowo. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup, prosimy również o podanie danych do wystawienia faktury, adresu dostawy oraz numeru telefonu do osoby, z którą możemy się kontaktować w sprawie zamówienia.

 

 

FAKTURA PROFORMA
W odpowiedzi na mail z zamówieniem przesyłamy fakturę proforma oraz rozpoczynamy przygotowanie domków. W ciągu 5 dni należy dokonać przelewu zgodnie z danymi na fakturze. Jeżeli okazałoby się, że domki gotowe są wcześniej, z wysyłką będziemy czekać aż do otrzymania przelewu.

 

 

WYSYŁKA TOWARU
Domki oraz mebelki wysyłamy kurierem pod wskazany przez Państwa. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego od dnia nadania. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy sporządzić z kurierem protokół szkody, który jest niezbędny do rozpatrzenia reklamacji.

 

 

WYSTAWIENIE I PRZESŁANIE FAKTURY VAT
Faktura VAT wysyłana jest osobno pod koniec miesiąca, w którym dokonano płatności za zamówienie. Na Państwa życzenie przesyłamy fakturę w wersji elektronicznej.

 

Ponieważ lubimy naszą pracę, dokładamy wszelkich starań, aby domki wykonane były starannie, a realizacja zamówień przebiegała sprawnie. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zespół Tamido
tamido@tamido.pl

 

 

Send Message